Uwaga!Powyższa strona może zawierać treści erotyczne, wulgarne lub obraźliwe, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś osobą pełnoletnią i chcesz świadomie i dobrowolnie zapoznać się z treścią powyższej strony?
    Nie     - wybór tej opcji spowoduje opuszczenie strony.

Tak, ale chcę otrzymywać ostrzeżenia - wybór tej opcji spowoduje przejście do strony i kolejne ostrzeżenia w wypadku podobnych stron.

Tak, ale nie chcę otrzymywać ostrzeżeń - wybór tej opcji spowoduje zapamiętanie Twojej zgody dla innych stron i nie będziesz otrzymywać tego ostrzeżenia.

Kategoria

Dla mężczyzn


Najpopularniejsza technika
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla mężczyzn 
09 listopada 2015, 16:24

Dla wielu panów format ich fallusa jest bardzo istotną kwestią. Wielu z nich marzy, aby był większy, niż jest obecnie. Istnieje parę sposobów na zwiększenie formatu przyrodzenia.

 

Najpopularniejszą metodą, która daje niezwłoczne rezultaty, jest pompka do penisa. To wyjątkowe urządzenie umie zwiększyć rozmiary przyrodzenia chociażby do kilku centymetrów i to bezzwłocznie. Psycholodzy zauważają, że wpływa to znacząco na pewność siebie faceta, a zatem wpływa też na jego sprawność w trakcie zabaw we dwoje jak i poprawia jego samopoczucie. W dodatku zwiększa też obwód fallusa, co wysoce emanuje na doznania małżonki bądź partnera.

 

Pompki można nabyć we wszystkich sexshopach. Doskonale jest zwrócić szczególną uwagę na jakość jej wykonania i to, z jakiego materiału została wyprodukowana. Pompka składa się z cylindra, który powinien szczelnie przylegać do prącia czy też samej pompki. Nie należy niepokoić się, iż ten sprzęt wyrządzi nam krzywdę. Wprost przeciwnie - dla wielu kobiet jest to prócz tego atrakcyjny sprzęt do urozmaicenia radości we dwoje.

 

Pompki można kupić na pewno za kilkadziesiąt złotych, aczkolwiek te sporządzone z najwyższej jakości materiałów przez renomowane firmy zapewniają długotrwałą trwałość i są niezwykle wygodne czy też higieniczne. Trzeba wprawdzie wydać na nie odpowiednio więcej - około 200 złotych. Pompki mają dodatkowo zamienne gumki, które ułatwiają utrzymanie tego gadżetu w schludności jak i dostosowanie rozmiaru cylindra do naszego krocza.

Zakup erekcyjnych pierścieni
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla mężczyzn 
Tagi: erekcja   pierścień erekcyjny   twardy penis  
09 listopada 2015, 16:23

Pierścienie Erekcyjne

Najlepiej, ażeby fallus w trakcie stosunku był tęgi jak skała. Przeżycia w ciągu ruchów frykcyjnych są wówczas niezmiernie mocne i przyjemne. Gadżetami erotycznymi, które wspierają utrzymać wzwód i sprawiają, że prącie jest twardsze niż przeważnie, są pierścienie erekcyjne.

Pierścień erekcyjny Manzzz Toys

 

Ten łóżkowy gadżet może być zarazem bardzo prosty, jak i zaawansowany technologicznie. Podstawowe pierścienie erekcyjne to zwykłe krążki z sprężystego tworzywa sztucznego, które zakłada się na trzon penisa.

 

Pierścień erekcyjny ściskając na prącie, hamuje odpływ krwi z ciał jamistych, co czyni, iż jest ono tęgie, napęczniałe i nadzwyczaj wrażliwe na impulsy. Naprawdę delikatna pieszczota potrafi przyczynić się do ekstazy.

Pierścień - Lelo Oden 2

 

 

Krążkowaty kształt pierścieni erekcyjnych to jednak ledwie czubek góry lodowej tego, co oferuje rynek akcesoriów erotycznych. Istnieją pierścienie dwu- i trzyczęściowe, które można założyć na członka i jądra, metalowe kręgi z trzpieniem wsuwanym do ujścia cewki moczowej czy gadżety z wypustkami. Niektóre przybierają faktycznie wymyślne kształty i mają bajeczne kolory.

 

Na rynku dostępne są też pierścienie erekcyjne zaopatrzone w niewielki, bateryjny wibratorek, który podczas stosunku pobudza łechtaczkę kobiety. Drżenia przenoszą się dodatkowo na trzon penisa, zapewniając ekstatyczne poniesienia także facetowi. Orgazm przeżyty z takim akcesorium jest niezwykle przyjemny. Zakup pierścieni erekcyjnych jest niezwykle łatwy, wybierać można z obszernej gamy asortymentu chociażby w sklepach internetowych.

Gdzie kupić korek analny?
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla mężczyzn 
09 listopada 2015, 16:22

Gadżety miłosne potrafią genialnie urozmaicić łóżkowe igraszki. Jednym z akcesoriów, potrafiących dać dużo rozkoszy, jest korek analny.

 

Jak nazwa podkreśla, korek analny umieszcza się w odbycie. Powoduje on delikatny ucisk i masowanie tej wrażliwej części ciała (jak też wnętrza odbytnicy), co powoduje ukazanie się zmysłowych doznań. U osób posiadających tę strefę erogenną wyjątkowo czułą, użytkowanie korka analnego może doprowadzić chociażby do orgazmu.

 

Korek analny przeważnie kształtem przypomina stożek z zaokrąglonym czubkiem, posiadający przewężenie w jego bardziej peryferyjnej części i rozległą tarczkę bądź poprzeczkę w miejscu, które po aplikacji wystaje na zewnątrz ciała.

Taka budowa korka analnego powoduje, że nie może się on wsadzić głębiej, a równocześnie jest dosyć dobrze utrzymywany w otoczeniu przez zwieracz odbytu. Ryzyko, że wypadnie sam w czasie igraszek, jest minimalne.

 

Wybór tych gadżetów jest niesłychanie obszerny, wobec tego nadzwyczaj łatwo odnaleźć rozmiar, kształt i poziom miękkości, dopasowany dobrze do własnej anatomii. Najchętniej wykorzystywanymi materiałami na korki analne są tworzywa sztuczne w wielorakich odcieniach.

 

Niektóre modele są bogato ozdabiane, m.in. posiadają specjalny ozdobny kamień lub kitkę udającą ogon. Istnieją też zatyczki analne wyposażone we wkładkę wibracyjną na bateryjki, która pozwala na osiągnięcie absolutnie nowych rodzajów rozkoszy. Nie ulega najmniejszej wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystywać ich jak zwykłych zabawek, pozbawionych tego udogodnienia.

Niezwykłe doświadczenia
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla mężczyzn 
09 listopada 2015, 16:21

Prostata, czyli gruczoł krokowy to nadzwyczaj istotny narząd męskiego ciała. Ma wielkość kasztana jadalnego i przylega do ścianki odbytnicy. Jego ostre drażnienie może budzić wrażenie intensywnego parcia na mocz i kłucia w bliskości żołędzi, jednak już antyczni zaobserwowali, iż delikatna stymulacja (przez odbyt) kieruje do rozkosznych doznań erotycznych.

 

Masażer prostaty to akcesorium służące do stymulacji stercza. Jest męskim odpowiednikiem damskiego wibratora i podobnie jak on potrafi dostarczyć wiele przyjemności.

 

Masażery prostaty przybierają różne kształty i formaty. Wybór jest niezmiernie obszerny, więc każdy winien odnaleźć coś dla siebie. Większość masażerów jest wytwarzana z neutralnych dla zdrowia tworzyw sztucznych, kształtowanych techniką wtryskową. Wytwórcy kładą niesamowity akcent, aby były pozbawione ftalanów; w końcu jest to bardzo intymny przedmiot.

 

Najprostsze modele dla wywołania właściwego efektu, wymagają obsługiwania ich ręcznie. W bardziej zaawansowanych stymulatorach umieszczona jest nieznaczna wkładka wibracyjna zasilana bateryjnie, która daje alternatywę doświadczenia niepowtarzalnych doznań.

 

Orgazm osiągany za sprawą wibracyjnego stymulatora prostaty niełatwo porównać z czymś innym. Czasem jest niezwykle intensywny, wprost obezwładniający, chociaż na sam początek może stać się niezwykle subtelny. Jak w przypadku każdej zabawki miłosnej, pewien czas zajmie, zanim się do niej przyzwyczaimy i spełnimy pożądany poziom ekstazy.

Sex shop – gdzie kupować gadżety
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla kobiet  Dla mężczyzn 
Tagi: wibrator   sexshop   seks shop   masażer   kajdanki  
09 listopada 2015, 16:11

Kto nie uwielbia seksu ręka w górę! Nie ma takich? To czemu tak trudno przyznać się do zainteresowania tą sferą życia, która jest tak bliska każdemu człowiekowi? Na szczęście od jakiegoś czasu, seks przestaje być tematem tabu. Nie wiadomo czy to za sprawą hucznej ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" czy coraz większej świadomości Polaków, ale powoli zaczyna się mówić o tym, iż każda pani ma prawo do orgazmu, a urozmaicanie współżycia to jeszcze żadna perwersja. Nie musisz z tej przyczyny odczuwać skrępowanie, iż chcesz spróbować czegoś nowego. Ażeby znaleźć kilka inspiracji, pożądane byłoby udać się do sex shopu i wypróbować osiągalne w tamtym miejscu zabawki dla dorosłych.

 

Gdzie na zakupy?

 

Jeżeli nie bacząc na wszystko wstydzisz się zajść do tego rodzaju sklepu, odwiedź sex shop internetowy. W tamtym miejscu spokojnie i bez wypieków na twarzy obejrzysz cały towar, anonimowo złożysz zamówienie, a paczkę otrzymasz kurierem. Internetowe sex shopy nie znaczą swoich przesyłek, aby nikt nie mógł domyślić się co jest w środku. A nawet, jak w każdym sklepie internetowym możesz tutaj liczyć na spore opusty i promocje.

 

Co można odszukać w sex shopie online?

Masażer Bodywand

 

Propozycja takiego sklepu jest niezwykle rozległa. Oprócz filmików erotycznych i dmuchanych lalek, znajdziesz w tym miejscu wibratory dla kobiet i dla par, żele intymne i dużo wielorakich mniej lub bardziej niepowtarzalnych zabawek. Każda z nich jest gruntownie opisana, abyś nie musiał w chwili największej namiętności łamać sobie głowę nad tym jak jej wykorzystywać.

Kajdanki