Uwaga!Powyższa strona może zawierać treści erotyczne, wulgarne lub obraźliwe, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś osobą pełnoletnią i chcesz świadomie i dobrowolnie zapoznać się z treścią powyższej strony?
    Nie     - wybór tej opcji spowoduje opuszczenie strony.

Tak, ale chcę otrzymywać ostrzeżenia - wybór tej opcji spowoduje przejście do strony i kolejne ostrzeżenia w wypadku podobnych stron.

Tak, ale nie chcę otrzymywać ostrzeżeń - wybór tej opcji spowoduje zapamiętanie Twojej zgody dla innych stron i nie będziesz otrzymywać tego ostrzeżenia.

Gdzie kupić korek analny?


Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla mężczyzn 
09 listopada 2015, 16:22

Gadżety miłosne potrafią genialnie urozmaicić łóżkowe igraszki. Jednym z akcesoriów, potrafiących dać dużo rozkoszy, jest korek analny.

 

Jak nazwa podkreśla, korek analny umieszcza się w odbycie. Powoduje on delikatny ucisk i masowanie tej wrażliwej części ciała (jak też wnętrza odbytnicy), co powoduje ukazanie się zmysłowych doznań. U osób posiadających tę strefę erogenną wyjątkowo czułą, użytkowanie korka analnego może doprowadzić chociażby do orgazmu.

 

Korek analny przeważnie kształtem przypomina stożek z zaokrąglonym czubkiem, posiadający przewężenie w jego bardziej peryferyjnej części i rozległą tarczkę bądź poprzeczkę w miejscu, które po aplikacji wystaje na zewnątrz ciała.

Taka budowa korka analnego powoduje, że nie może się on wsadzić głębiej, a równocześnie jest dosyć dobrze utrzymywany w otoczeniu przez zwieracz odbytu. Ryzyko, że wypadnie sam w czasie igraszek, jest minimalne.

 

Wybór tych gadżetów jest niesłychanie obszerny, wobec tego nadzwyczaj łatwo odnaleźć rozmiar, kształt i poziom miękkości, dopasowany dobrze do własnej anatomii. Najchętniej wykorzystywanymi materiałami na korki analne są tworzywa sztuczne w wielorakich odcieniach.

 

Niektóre modele są bogato ozdabiane, m.in. posiadają specjalny ozdobny kamień lub kitkę udającą ogon. Istnieją też zatyczki analne wyposażone we wkładkę wibracyjną na bateryjki, która pozwala na osiągnięcie absolutnie nowych rodzajów rozkoszy. Nie ulega najmniejszej wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystywać ich jak zwykłych zabawek, pozbawionych tego udogodnienia.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz