Uwaga!Powyższa strona może zawierać treści erotyczne, wulgarne lub obraźliwe, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś osobą pełnoletnią i chcesz świadomie i dobrowolnie zapoznać się z treścią powyższej strony?
    Nie     - wybór tej opcji spowoduje opuszczenie strony.

Tak, ale chcę otrzymywać ostrzeżenia - wybór tej opcji spowoduje przejście do strony i kolejne ostrzeżenia w wypadku podobnych stron.

Tak, ale nie chcę otrzymywać ostrzeżeń - wybór tej opcji spowoduje zapamiętanie Twojej zgody dla innych stron i nie będziesz otrzymywać tego ostrzeżenia.

Najpopularniejsza technika


Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla mężczyzn 
09 listopada 2015, 16:24

Dla wielu panów format ich fallusa jest bardzo istotną kwestią. Wielu z nich marzy, aby był większy, niż jest obecnie. Istnieje parę sposobów na zwiększenie formatu przyrodzenia.

 

Najpopularniejszą metodą, która daje niezwłoczne rezultaty, jest pompka do penisa. To wyjątkowe urządzenie umie zwiększyć rozmiary przyrodzenia chociażby do kilku centymetrów i to bezzwłocznie. Psycholodzy zauważają, że wpływa to znacząco na pewność siebie faceta, a zatem wpływa też na jego sprawność w trakcie zabaw we dwoje jak i poprawia jego samopoczucie. W dodatku zwiększa też obwód fallusa, co wysoce emanuje na doznania małżonki bądź partnera.

 

Pompki można nabyć we wszystkich sexshopach. Doskonale jest zwrócić szczególną uwagę na jakość jej wykonania i to, z jakiego materiału została wyprodukowana. Pompka składa się z cylindra, który powinien szczelnie przylegać do prącia czy też samej pompki. Nie należy niepokoić się, iż ten sprzęt wyrządzi nam krzywdę. Wprost przeciwnie - dla wielu kobiet jest to prócz tego atrakcyjny sprzęt do urozmaicenia radości we dwoje.

 

Pompki można kupić na pewno za kilkadziesiąt złotych, aczkolwiek te sporządzone z najwyższej jakości materiałów przez renomowane firmy zapewniają długotrwałą trwałość i są niezwykle wygodne czy też higieniczne. Trzeba wprawdzie wydać na nie odpowiednio więcej - około 200 złotych. Pompki mają dodatkowo zamienne gumki, które ułatwiają utrzymanie tego gadżetu w schludności jak i dostosowanie rozmiaru cylindra do naszego krocza.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz