Zakup erekcyjnych pierścieni
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla mężczyzn 
Tagi: erekcja, pierścień erekcyjny, twardy penis
09 listopada 2015, 16:23

Pierścienie Erekcyjne

Najlepiej, ażeby fallus w trakcie stosunku był tęgi jak skała. Przeżycia w ciągu ruchów frykcyjnych są wówczas niezmiernie mocne i przyjemne. Gadżetami erotycznymi, które wspierają utrzymać wzwód i sprawiają, że prącie jest twardsze niż przeważnie, są pierścienie erekcyjne.

Pierścień erekcyjny Manzzz Toys

 

Ten łóżkowy gadżet może być zarazem bardzo prosty, jak i zaawansowany technologicznie. Podstawowe pierścienie erekcyjne to zwykłe krążki z sprężystego tworzywa sztucznego, które zakłada się na trzon penisa.

 

Pierścień erekcyjny ściskając na prącie, hamuje odpływ krwi z ciał jamistych, co czyni, iż jest ono tęgie, napęczniałe i nadzwyczaj wrażliwe na impulsy. Naprawdę delikatna pieszczota potrafi przyczynić się do ekstazy.

Pierścień - Lelo Oden 2

 

 

Krążkowaty kształt pierścieni erekcyjnych to jednak ledwie czubek góry lodowej tego, co oferuje rynek akcesoriów erotycznych. Istnieją pierścienie dwu- i trzyczęściowe, które można założyć na członka i jądra, metalowe kręgi z trzpieniem wsuwanym do ujścia cewki moczowej czy gadżety z wypustkami. Niektóre przybierają faktycznie wymyślne kształty i mają bajeczne kolory.

 

Na rynku dostępne są też pierścienie erekcyjne zaopatrzone w niewielki, bateryjny wibratorek, który podczas stosunku pobudza łechtaczkę kobiety. Drżenia przenoszą się dodatkowo na trzon penisa, zapewniając ekstatyczne poniesienia także facetowi. Orgazm przeżyty z takim akcesorium jest niezwykle przyjemny. Zakup pierścieni erekcyjnych jest niezwykle łatwy, wybierać można z obszernej gamy asortymentu chociażby w sklepach internetowych.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj nowy komentarz