Uwaga!Powyższa strona może zawierać treści erotyczne, wulgarne lub obraźliwe, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś osobą pełnoletnią i chcesz świadomie i dobrowolnie zapoznać się z treścią powyższej strony?
    Nie     - wybór tej opcji spowoduje opuszczenie strony.

Tak, ale chcę otrzymywać ostrzeżenia - wybór tej opcji spowoduje przejście do strony i kolejne ostrzeżenia w wypadku podobnych stron.

Tak, ale nie chcę otrzymywać ostrzeżeń - wybór tej opcji spowoduje zapamiętanie Twojej zgody dla innych stron i nie będziesz otrzymywać tego ostrzeżenia.

Najnowsze wpisy, strona 1


Niezwykłe doświadczenia
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla mężczyzn 
09 listopada 2015, 16:21

Prostata, czyli gruczoł krokowy to nadzwyczaj istotny narząd męskiego ciała. Ma wielkość kasztana jadalnego i przylega do ścianki odbytnicy. Jego ostre drażnienie może budzić wrażenie intensywnego parcia na mocz i kłucia w bliskości żołędzi, jednak już antyczni zaobserwowali, iż delikatna stymulacja (przez odbyt) kieruje do rozkosznych doznań erotycznych.

 

Masażer prostaty to akcesorium służące do stymulacji stercza. Jest męskim odpowiednikiem damskiego wibratora i podobnie jak on potrafi dostarczyć wiele przyjemności.

 

Masażery prostaty przybierają różne kształty i formaty. Wybór jest niezmiernie obszerny, więc każdy winien odnaleźć coś dla siebie. Większość masażerów jest wytwarzana z neutralnych dla zdrowia tworzyw sztucznych, kształtowanych techniką wtryskową. Wytwórcy kładą niesamowity akcent, aby były pozbawione ftalanów; w końcu jest to bardzo intymny przedmiot.

 

Najprostsze modele dla wywołania właściwego efektu, wymagają obsługiwania ich ręcznie. W bardziej zaawansowanych stymulatorach umieszczona jest nieznaczna wkładka wibracyjna zasilana bateryjnie, która daje alternatywę doświadczenia niepowtarzalnych doznań.

 

Orgazm osiągany za sprawą wibracyjnego stymulatora prostaty niełatwo porównać z czymś innym. Czasem jest niezwykle intensywny, wprost obezwładniający, chociaż na sam początek może stać się niezwykle subtelny. Jak w przypadku każdej zabawki miłosnej, pewien czas zajmie, zanim się do niej przyzwyczaimy i spełnimy pożądany poziom ekstazy.

Jak zbudowane jest dildo szklane?
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla kobiet 
09 listopada 2015, 16:20

Przygotuj się na nowe doświadczenia, jakie zapewnić może wyłącznie dildo szklane. Ten sensacyjny przedmiot erotycznej radości przyniesie Ci wrażeń, których nie zdobędziesz przy lateksowych i stworzonych z innego materiału, miłosnych gadżetach.

 

Dildo szklane po pierwsze jest w głównej mierze estetycznym gadżetem, który po prostu pięknie wygląda. Nie ma nic wspólnego z beznadziejnymi zabawkami miłosnymi z plastiku, czy uczulających materiałów jak choćby lateks czy inne sztuczne tworzywa. Jest hypoalergiczne i może być stosowane także poprzez osoby z nietolerancją na sztuczność oraz osoby o wyjątkowo łagodnej skórze. Niezwykle łatwo je nabyć w sklepach stacjonarnych jak i przez Internet.

 

Szklane dilda występują w wielu formatach i odmianach. Możesz je dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań. Jeśli lubisz formy uniwersalne, możesz wyselekcjonować dildo szklane ze zmiennymi końcówkami, z których jedna przypomina żołądź, a inne są bardziej punktowo zakończone. Dzięki temu łatwiejsza jest stymulacja punktu G i dalszych obszarów pochwy.

 

Dilda szklane są bardzo nieskomplikowane do zachowania w czystości - wystarczy drobinka płynu do higieny intymnej i ciepła woda. Dlatego nawet w czasie najbardziej wyszukanych igraszek nie musisz bać się o higienę i kłopotliwe mycie gadżetu. Dodatkowym plusem dilda ze szkła jest jego oczywista wodoodporność czy też to, iż bardzo szybko grzeje się do temperatury ciała. Możesz na moment wsadzić je do ciepłej wody względnie po prostu rozgrzać w rękach.

Czym jest dildo?
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla kobiet 
09 listopada 2015, 16:19

Użytkowanie zabawek erotycznych przynosi możliwość urozmaicenia życia erotycznego i wrażeń z niego płynących. Większość z nich może być użytkowana z pomocą partnera, jak również stosowana samodzielnie. Do takich gadżetów należy dildo, a więc sztuczny penis.

 

Wykorzystywanie dildo korzenie ma w czasach historycznych. Różne warianty tej zabawki erotycznej, odkrywane są poprzez archeologów. Niektóre wykonane są z kosztownych materiałów, jak kość słoniowa, inne z drewna czy kamienia.

 

Nowoczesne dilda w najprostszej postaci mają formę zaokrąglonego walca. Istnieją też wzory powielające anatomiczne kształty, aż do poziomu dużej precyzyjności, w której mamy do czynienia z kopiami prawdziwych członków.

 

Bardzo pożądanym dodatkiem do sztucznego penisa jest przyssawka umieszczona na jego trzonie. Umożliwia przymocowanie go do płaskiej powierzchni. Wskazane jest skupić uwagę na ten komponent przy zakupie. Przyssawka powinna łapać dość pewnie, ażeby na fali rozkoszy dildo się nie odczepiło.

 

Materiałami chętnie używanymi na tego typu gadżety miłosne, są w chwili obecnej tworzywa sztuczne, zarówno twarde i sztywne, oraz bardziej aksamitne, delikatne w dotyku. Wybór innych materiałów jest niezmiernie szeroki i obejmuje: szkło, drewno, metale i ich stopy, a nawet kamień. Nowoczesne dilda fabrykowane są w szerokim asortymencie rozmiarów i kolorów, faktycznie ograniczonych jedynie fantazją wytwórcy i zapotrzebowaniem rynku. W tych realiach wyprzedawane są też poprzez sieć www, zawsze ładnie i przede wszystkim dyskretnie zapakowane.

Dla przyjemności
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla kobiet 
Tagi: wibrator  
09 listopada 2015, 16:18

Świat wibratorów dla dam jest niezmiernie bogaty. Narzędzia te zapewniają stymulację warg sromowych, pochwy i łechtaczki, co zapewnia pełną gamę erotycznych wrażeń. Taka erotyczna zabawka powinna odnaleźć się w sypialni każdej kobiety.

 

Wibrator dla kobiety to urządzenie elektromechaniczne. W jego obudowie występuje mały silniczek elektryczny z umieszczonym mimośrodowo ciężarkiem. Po podłączeniu silniczka do zasilania, ciężarek rotuje, co powoduje pojawienie się drgań przenoszących się na obudowę.

 

Wibratory w większości przypadków produkowane są z pasywnych dla zdrowia tworzyw sztucznych albo metalu. Kluczowe modele mają prosty, wrzecionowaty kształt. W bardziej zaawansowanych wibratorach dla niewiast, użytkuje się niezależne układy wytwarzania drgań: jeden, znajdujący się w kluczowym korpusie urządzenia i drugi, w niewielkiej wypustce, służącej do stymulowania łechtaczki bądź okolic czekoladowego oczka.

 

Układem wibratory mogą odtwarzać prącie i być też twarde jak skała, jak i zbliżone miękkością do fallusa naturalnego. Te drugie często posiadają specjalny ustrój mechaniczny, który sprawia, że sztuczny członek wytwarza ruchy, naginając się wzdłuż osi, co gwarantuje ciekawe doznania.

 

W najwyższym stopniu zaawansowane modele umożliwiają regulację częstości oscylacji, co więcej są kierowane mikroprocesorowo, robiąc drgania wedle ustalonego programu. Wszystko po to, żeby było nam przyjemniej.

Sex shop – gdzie kupować gadżety
Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla kobiet  Dla mężczyzn 
Tagi: wibrator   sexshop   seks shop   masażer   kajdanki  
09 listopada 2015, 16:11

Kto nie uwielbia seksu ręka w górę! Nie ma takich? To czemu tak trudno przyznać się do zainteresowania tą sferą życia, która jest tak bliska każdemu człowiekowi? Na szczęście od jakiegoś czasu, seks przestaje być tematem tabu. Nie wiadomo czy to za sprawą hucznej ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya" czy coraz większej świadomości Polaków, ale powoli zaczyna się mówić o tym, iż każda pani ma prawo do orgazmu, a urozmaicanie współżycia to jeszcze żadna perwersja. Nie musisz z tej przyczyny odczuwać skrępowanie, iż chcesz spróbować czegoś nowego. Ażeby znaleźć kilka inspiracji, pożądane byłoby udać się do sex shopu i wypróbować osiągalne w tamtym miejscu zabawki dla dorosłych.

 

Gdzie na zakupy?

 

Jeżeli nie bacząc na wszystko wstydzisz się zajść do tego rodzaju sklepu, odwiedź sex shop internetowy. W tamtym miejscu spokojnie i bez wypieków na twarzy obejrzysz cały towar, anonimowo złożysz zamówienie, a paczkę otrzymasz kurierem. Internetowe sex shopy nie znaczą swoich przesyłek, aby nikt nie mógł domyślić się co jest w środku. A nawet, jak w każdym sklepie internetowym możesz tutaj liczyć na spore opusty i promocje.

 

Co można odszukać w sex shopie online?

Masażer Bodywand

 

Propozycja takiego sklepu jest niezwykle rozległa. Oprócz filmików erotycznych i dmuchanych lalek, znajdziesz w tym miejscu wibratory dla kobiet i dla par, żele intymne i dużo wielorakich mniej lub bardziej niepowtarzalnych zabawek. Każda z nich jest gruntownie opisana, abyś nie musiał w chwili największej namiętności łamać sobie głowę nad tym jak jej wykorzystywać.

Kajdanki