Uwaga!Powyższa strona może zawierać treści erotyczne, wulgarne lub obraźliwe, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś osobą pełnoletnią i chcesz świadomie i dobrowolnie zapoznać się z treścią powyższej strony?
    Nie     - wybór tej opcji spowoduje opuszczenie strony.

Tak, ale chcę otrzymywać ostrzeżenia - wybór tej opcji spowoduje przejście do strony i kolejne ostrzeżenia w wypadku podobnych stron.

Tak, ale nie chcę otrzymywać ostrzeżeń - wybór tej opcji spowoduje zapamiętanie Twojej zgody dla innych stron i nie będziesz otrzymywać tego ostrzeżenia.

Dla przyjemności


Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla kobiet 
Tagi: wibrator  
09 listopada 2015, 16:18

Świat wibratorów dla dam jest niezmiernie bogaty. Narzędzia te zapewniają stymulację warg sromowych, pochwy i łechtaczki, co zapewnia pełną gamę erotycznych wrażeń. Taka erotyczna zabawka powinna odnaleźć się w sypialni każdej kobiety.

 

Wibrator dla kobiety to urządzenie elektromechaniczne. W jego obudowie występuje mały silniczek elektryczny z umieszczonym mimośrodowo ciężarkiem. Po podłączeniu silniczka do zasilania, ciężarek rotuje, co powoduje pojawienie się drgań przenoszących się na obudowę.

 

Wibratory w większości przypadków produkowane są z pasywnych dla zdrowia tworzyw sztucznych albo metalu. Kluczowe modele mają prosty, wrzecionowaty kształt. W bardziej zaawansowanych wibratorach dla niewiast, użytkuje się niezależne układy wytwarzania drgań: jeden, znajdujący się w kluczowym korpusie urządzenia i drugi, w niewielkiej wypustce, służącej do stymulowania łechtaczki bądź okolic czekoladowego oczka.

 

Układem wibratory mogą odtwarzać prącie i być też twarde jak skała, jak i zbliżone miękkością do fallusa naturalnego. Te drugie często posiadają specjalny ustrój mechaniczny, który sprawia, że sztuczny członek wytwarza ruchy, naginając się wzdłuż osi, co gwarantuje ciekawe doznania.

 

W najwyższym stopniu zaawansowane modele umożliwiają regulację częstości oscylacji, co więcej są kierowane mikroprocesorowo, robiąc drgania wedle ustalonego programu. Wszystko po to, żeby było nam przyjemniej.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz