Uwaga!Powyższa strona może zawierać treści erotyczne, wulgarne lub obraźliwe, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś osobą pełnoletnią i chcesz świadomie i dobrowolnie zapoznać się z treścią powyższej strony?
    Nie     - wybór tej opcji spowoduje opuszczenie strony.

Tak, ale chcę otrzymywać ostrzeżenia - wybór tej opcji spowoduje przejście do strony i kolejne ostrzeżenia w wypadku podobnych stron.

Tak, ale nie chcę otrzymywać ostrzeżeń - wybór tej opcji spowoduje zapamiętanie Twojej zgody dla innych stron i nie będziesz otrzymywać tego ostrzeżenia.

Zakup bielizny


Autor: mardudz26
09 listopada 2015, 16:24

Jesteście zadowoleni ze własnego życia erotycznego, ale leniwie rozpoczyna wkradać się do niego monotonia? Przetestowaliście już wszystkie pozycje z Kamasutry, które jest w stanie zrealizować przeciętnie wygimnastykowany człowiek? Możliwe, że chcecie zaskoczyć swojego partnera i przyszykować dla niego niespodziankę na walentynki bądź rocznicę? Kto wie nadszedł właśnie czas by skierować swoje kroki do sex shopu po piękną bieliznę.

 

Nie taki diabeł straszny, jak go malują.

 

Wielu ludziom wydaje się, że w takich sklepach kupują wyłącznie ludzie o szczególnie ekscentrycznych upodobaniach seksualnych. Nic bardziej mylnego. Sexy bielizna nabywana jest przez przeciętnych ludzi, którzy chcą zwyczajnie wzbogacić własne życie seksualne i nie ma w tym nic zdrożnego. Poza tym oferta bielizny jest w rzeczywistości obszerna. W sklepach znajdziesz dodatkowo skąpe stringi, które więcej odsłaniają niż zasłaniają (a w rzeczy samej to nie zasłaniają nic) oraz eleganckie, cienkie koszulki nocne podobne do tych, które znajdziesz w typowych, sieciowych sklepach z bielizną.

 

Użyj poczucie humoru

 

Jeżeli nie traktujesz stosunku zabójczo poważnie, możesz wybrać bieliznę "jadalną" dając za przykład zrobioną z cukierków, bądź żelków. Ubierz ją i namów partnera, by spróbował subtelnej niespodzianki. Lepiej wprawdzie nie mówić, iż nie dostanie się do Ciebie, póki nie zje wszystkiego. Biedaczek mógłby się udławić połykając ekspresowo cukierki.

 

Niewątpliwie zakup sexy bielizny to nic niesamowitego, a spośród rozległej oferty każdy znajdzie coś dla siebie. Z kolei podziw partnera, kiedy cię w niej zobaczy jest bezcenny.

Do tej pory nie pojawił się jeszcze żaden komentarz. Ale Ty możesz to zmienić ;)

Dodaj komentarz