Komentarze

Niezwykłe doświadczenia

Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla mężczyzn
Tagi:
09. listopada 2015 16:21:00

Prostata, czyli gruczoł krokowy to nadzwyczaj istotny narząd męskiego ciała. Ma wielkość kasztana jadalnego i przylega do ścianki odbytnicy. Jego ostre drażnienie może budzić wrażenie intensywnego parcia na mocz i kłucia w bliskości żołędzi, jednak już antyczni zaobserwowali, iż delikatna stymulacja (przez odbyt) kieruje do rozkosznych doznań erotycznych.

 

Masażer prostaty to akcesorium służące do stymulacji stercza. Jest męskim odpowiednikiem damskiego wibratora i podobnie jak on potrafi dostarczyć wiele przyjemności.

 

Masażery prostaty przybierają różne kształty i formaty. Wybór jest niezmiernie obszerny, więc każdy winien odnaleźć coś dla siebie. Większość masażerów jest wytwarzana z neutralnych dla zdrowia tworzyw sztucznych, kształtowanych techniką wtryskową. Wytwórcy kładą niesamowity akcent, aby były pozbawione ftalanów; w końcu jest to bardzo intymny przedmiot.

 

Najprostsze modele dla wywołania właściwego efektu, wymagają obsługiwania ich ręcznie. W bardziej zaawansowanych stymulatorach umieszczona jest nieznaczna wkładka wibracyjna zasilana bateryjnie, która daje alternatywę doświadczenia niepowtarzalnych doznań.

 

Orgazm osiągany za sprawą wibracyjnego stymulatora prostaty niełatwo porównać z czymś innym. Czasem jest niezwykle intensywny, wprost obezwładniający, chociaż na sam początek może stać się niezwykle subtelny. Jak w przypadku każdej zabawki miłosnej, pewien czas zajmie, zanim się do niej przyzwyczaimy i spełnimy pożądany poziom ekstazy.

Brak komentarzy

Komentarze nie są dostępne dla gości - zaloguj się aby dodać wpis