Komentarze

Jak zbudowane jest dildo szklane?

Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla kobiet
Tagi:
09. listopada 2015 16:20:00

Przygotuj się na nowe doświadczenia, jakie zapewnić może wyłącznie dildo szklane. Ten sensacyjny przedmiot erotycznej radości przyniesie Ci wrażeń, których nie zdobędziesz przy lateksowych i stworzonych z innego materiału, miłosnych gadżetach.

 

Dildo szklane po pierwsze jest w głównej mierze estetycznym gadżetem, który po prostu pięknie wygląda. Nie ma nic wspólnego z beznadziejnymi zabawkami miłosnymi z plastiku, czy uczulających materiałów jak choćby lateks czy inne sztuczne tworzywa. Jest hypoalergiczne i może być stosowane także poprzez osoby z nietolerancją na sztuczność oraz osoby o wyjątkowo łagodnej skórze. Niezwykle łatwo je nabyć w sklepach stacjonarnych jak i przez Internet.

 

Szklane dilda występują w wielu formatach i odmianach. Możesz je dostosować do własnych potrzeb i oczekiwań. Jeśli lubisz formy uniwersalne, możesz wyselekcjonować dildo szklane ze zmiennymi końcówkami, z których jedna przypomina żołądź, a inne są bardziej punktowo zakończone. Dzięki temu łatwiejsza jest stymulacja punktu G i dalszych obszarów pochwy.

 

Dilda szklane są bardzo nieskomplikowane do zachowania w czystości - wystarczy drobinka płynu do higieny intymnej i ciepła woda. Dlatego nawet w czasie najbardziej wyszukanych igraszek nie musisz bać się o higienę i kłopotliwe mycie gadżetu. Dodatkowym plusem dilda ze szkła jest jego oczywista wodoodporność czy też to, iż bardzo szybko grzeje się do temperatury ciała. Możesz na moment wsadzić je do ciepłej wody względnie po prostu rozgrzać w rękach.

Brak komentarzy

Komentarze nie są dostępne dla gości - zaloguj się aby dodać wpis