Komentarze

Czym jest dildo?

Autor: mardudz26 | Kategorie: Dla kobiet
Tagi:
09. listopada 2015 16:19:00

Użytkowanie zabawek erotycznych przynosi możliwość urozmaicenia życia erotycznego i wrażeń z niego płynących. Większość z nich może być użytkowana z pomocą partnera, jak również stosowana samodzielnie. Do takich gadżetów należy dildo, a więc sztuczny penis.

 

Wykorzystywanie dildo korzenie ma w czasach historycznych. Różne warianty tej zabawki erotycznej, odkrywane są poprzez archeologów. Niektóre wykonane są z kosztownych materiałów, jak kość słoniowa, inne z drewna czy kamienia.

 

Nowoczesne dilda w najprostszej postaci mają formę zaokrąglonego walca. Istnieją też wzory powielające anatomiczne kształty, aż do poziomu dużej precyzyjności, w której mamy do czynienia z kopiami prawdziwych członków.

 

Bardzo pożądanym dodatkiem do sztucznego penisa jest przyssawka umieszczona na jego trzonie. Umożliwia przymocowanie go do płaskiej powierzchni. Wskazane jest skupić uwagę na ten komponent przy zakupie. Przyssawka powinna łapać dość pewnie, ażeby na fali rozkoszy dildo się nie odczepiło.

 

Materiałami chętnie używanymi na tego typu gadżety miłosne, są w chwili obecnej tworzywa sztuczne, zarówno twarde i sztywne, oraz bardziej aksamitne, delikatne w dotyku. Wybór innych materiałów jest niezmiernie szeroki i obejmuje: szkło, drewno, metale i ich stopy, a nawet kamień. Nowoczesne dilda fabrykowane są w szerokim asortymencie rozmiarów i kolorów, faktycznie ograniczonych jedynie fantazją wytwórcy i zapotrzebowaniem rynku. W tych realiach wyprzedawane są też poprzez sieć www, zawsze ładnie i przede wszystkim dyskretnie zapakowane.

Brak komentarzy

Komentarze nie są dostępne dla gości - zaloguj się aby dodać wpis